UAWord

Chunky Carlo’s Money Mania

Chunky Carlo’s Money Mania – слот від Play’n GO формат 5 × 5.

Офіційний логотип Chunky Carlo’s Money Mania на темному тлі
Play'n GO
Способи виграшу
cluster-pays система виплат
Система виплат
Cluster Pays базова механіка
Формат
5 × 5 барабани × ряди
Способи виграшу
cluster-pays система виплат
Система виплат
Cluster Pays базова механіка
Формат
5 × 5 барабани × ряди
Формат 5 × 5
Способи виграшу cluster-pays
Система виплат Cluster Pays
Демоверсія тимчасово недоступна Поки не знайдено перевіреної демоверсії саме цієї гри.
ДЕМОВЕРСІЯ

Демо: Chunky Carlo’s Money Mania

Доступної перевіреної демоверсії для цієї конфігурації наразі немає.

Демоверсія тимчасово недоступна Ми не підставляємо сторонню гру замість цієї. Перевірене демо з’явиться тут, якщо буде доступне.
Демоверсія | Без реальних грошей | 18+ RTP, волатильність і максимальний виграш - довідкові характеристики. Жодна з них не гарантує результату.

Вигляд гри

Знімки екрана Chunky Carlo’s Money Mania

Як працює Chunky Carlo's Money Mania: поле та порядок виплат

Chunky Carlo’s Money Mania розгортається в комічному кримінальному світі, але за барвистою графікою стоїть конкретна механіка: поле 5 × 5 платить за групи щонайменше з чотирьох суміжних однакових символів. Після виплати зниклі значки замінюються новими, тому в одному раунді можливі кілька каскадів.

Над полем розташовані три кольорові LIGHTER Meter. Їхній прогрес зберігається між окремими обертаннями, тому це не звичайний лічильник бонусу, який обнуляється після кожного невдалого раунду. Кожен LIGHTER наповнюється своїми символами і викликає певну дію Carlo.

Символи COIN показують номінали, а не формують класичну лінійну трійку. Під час каскадів їх можуть забирати механізми збору, а певні поєднання запускають миттєві нагороди різних рівнів. Через це важливо не змішувати кластерні виплати зі збором монет: це різні частини однієї математики.

Поле5 × 5
Виплатикластери від чотирьох дотичних знаків
Головна функціяLIGHTER Collection, BIG HEIST та TIME BOMB
1Поле

5 × 5

2Комбінації

кластери від чотирьох дотичних знаків

3Особливість

LIGHTER Collection, BIG HEIST та TIME BOMB

4Орієнтир

шість COIN за один раунд відкривають BIG HEIST

Спеціальні функції та бонуси Chunky Carlo's Money Mania

Після повного LIGHTER Meter Карло застосовує одну з трьох дій. Mob Hit прибирає знаки навколо цілі; Magic Money перетворює кілька клітинок на Wild; Cancel видаляє всі знаки найпоширенішого виду на сітці. Залежно від заповненої шкали наступний каскад матиме різну геометрію. Усі три LIGHTER не тотожні універсальному множнику.

Ключова умова

LIGHTER Collection, BIG HEIST та TIME BOMB

Число з правил

шість COIN за один раунд відкривають BIG HEIST

Шість або більше COIN за один раунд відкривають BIG HEIST. Отримані монети фіксуються, а бонус стартує з трьома респінами; нова монета повертає лічильник до трьох. TIME BOMB під час завершення може помножити сусідні монетні номінали, коли спроби закінчаться. Окремо існують Instant Prize рівнів Mini, Minor, Major і Mega.

RTP та числові характеристики Chunky Carlo's Money Mania

Розробник

Play’n GO

Дата виходу

24 вересня 2026

Формат

кластери від чотирьох дотичних знаків

RTP Carlo оцінює кластери, постійні LIGHTER Meter, Instant Prize та BIG HEIST. Шість COIN у раунді запускають респіни, але сам факт наявності трьох LIGHTER Meter не встановлює графік виграшів у майбутніх обертаннях.

Постійними між спінами є LIGHTER Meter, а не самі зафіксовані монети BIG HEIST. Шість або більше COIN за один раунд відкривають BIG HEIST. Саме зазначена умова бонусу визначає спосіб обчислення конкретної виплати; не слід сприймати її як прогноз найближчих спінів.

Символи Chunky Carlo's Money Mania і їхнє значення

LIGHTER Purple

Наповнює одну з постійних шкал здібностей Carlo

LIGHTER Green

Пов’язаний із другою дією Carlo

LIGHTER Red

Активує третю здатність після повного заповнення

COIN

Показує значення та може запускати BIG HEIST

Позначка або елемент Призначення
LIGHTER Purple Наповнює одну з постійних шкал здібностей Carlo
LIGHTER Green Пов’язаний із другою дією Carlo
LIGHTER Red Активує третю здатність після повного заповнення
COIN Показує значення та може запускати BIG HEIST
TIME BOMB Впливає на сусідні монети наприкінці BIG HEIST

Для цього релізу варто розрізняти LIGHTER Purple і LIGHTER Green: наповнює одну з постійних шкал здібностей carlo; натомість LIGHTER Green пов’язаний із другою дією carlo. Саме це розмежування допомагає зрозуміти, чому візуально схожі події дають різний результат.

Відмінності Chunky Carlo's Money Mania від інших релізів

Обидві гри оплачують суміжні кластери, проте Carlo додає три постійні LIGHTER Meter і респіни BIG HEIST із TIME BOMB. У Sweet Alchemy 100 каскади змінюють сили відьом, а не накопичують монети між режимами.

Chunky Carlo's Money Mania

LIGHTER Collection, BIG HEIST та TIME BOMB

Порівняти з

Sweet Alchemy 100

Запитання та відповіді про Chunky Carlo's Money Mania

Хто розробив Chunky Carlo's Money Mania?

Це реліз Play’n GO від 24 вересня 2026. Назва й механіки стосуються саме цієї версії, а не іншого слота з подібними персонажами.

Який розмір ігрового поля?

Основна конфігурація: 5 × 5. Система виплат: кластери від чотирьох дотичних знаків. Для цього слота важливо оцінювати саме спосіб побудови комбінації, а не лише кількість зображень на екрані.

Як зараховуються виграшні поєднання?

Після виплати зниклі значки замінюються новими, тому в одному раунді можливі кілька каскадів.

Що тут головне серед спеціальних функцій?

Особливості цієї редакції: LIGHTER Collection, BIG HEIST та TIME BOMB. Після повного LIGHTER Meter Карло застосовує одну з трьох дій.

Яке значення має ключовий спеціальний символ?

LIGHTER Purple: наповнює одну з постійних шкал здібностей carlo. Інші тематичні значки не обов’язково запускають той самий режим.

Який бонус найбільш відрізняє гру?

Шість або більше COIN за один раунд відкривають BIG HEIST. Отримані монети фіксуються, а бонус стартує з трьома респінами; нова монета повертає лічильник до трьох.

Чим два спеціальні елементи не схожі?

LIGHTER Green: пов’язаний із другою дією carlo. Натомість LIGHTER Red: активує третю здатність після повного заповнення. Це різні частини правил.

Що відбувається після шести COIN?

Якщо шість або більше COIN зібрано за один раунд, починається BIG HEIST з трьома стартовими респінами.

Чим відрізняються Mob Hit і Cancel?

Mob Hit прибирає групу навколо вибраної цілі, тоді як Cancel видаляє найпоширеніший тип символів по всій сітці.

Де подивитися RTP саме доступної редакції?

У меню інформації конкретної версії Chunky Carlo's Money Mania наведено її математичні параметри. Для цього випуску показник не переносимо з інших редакцій, оскільки він може відрізнятися між конфігураціями.

Чим відрізняється від Sweet Alchemy 100?

Обидві гри оплачують суміжні кластери, проте Carlo додає три постійні LIGHTER Meter і респіни BIG HEIST із TIME BOMB. У Sweet Alchemy 100 каскади змінюють сили відьом, а не накопичують монети між режимами.

Категорії

Характеристики гри Chunky Carlo’s Money Mania