UAWord

Pelican Payday

Pelican Payday – слот від Pragmatic Play формат 3 × 5. RTP 96,59% (Референсний), волатильність низька, максимальний виграш 5 000×.

Обкладинка Pelican Payday у грі Pelican Payday
Pragmatic Play
RTP
i
Референсний RTP 96.59%; перевірте активну версію
96,59% Референсний
Максимальний виграш
i
Заявлений теоретичний максимум для описаної версії.
5 000× від ставки
Лінії виплат
paylines система виплат
RTP
i
Референсний RTP 96.59%; перевірте активну версію
96,59% Референсний
Максимальний виграш
i
Заявлений теоретичний максимум для описаної версії.
5 000× від ставки
Лінії виплат
paylines система виплат
Формат 3 × 5
Лінії виплат paylines
Система виплат Лінії виплат
Демоверсія тимчасово недоступна Поки не знайдено перевіреної демоверсії саме цієї гри.
ДЕМОВЕРСІЯ

Демо: Pelican Payday

Доступної перевіреної демоверсії для цієї конфігурації наразі немає.

Демоверсія тимчасово недоступна Ми не підставляємо сторонню гру замість цієї. Перевірене демо з’явиться тут, якщо буде доступне.
Демоверсія | Без реальних грошей | 18+ RTP, волатильність і максимальний виграш - довідкові характеристики. Жодна з них не гарантує результату.

Вигляд гри

Знімки екрана Pelican Payday

Як працює Pelican Payday: Пелікан збирає грошові символи на вузькому полі

Pelican Payday створено для вертикального екрана: три барабани по п’ять знаків і десять фіксованих ліній. Це не Pay Anywhere, як у Gates of Olympus POP, хоча зовнішня форма така сама. Звичайні платіжні комбінації формуються за лініями, а окремий пелікан-Collect може зібрати грошові значення з інших позицій. Тому два типи виплат слід оцінювати окремо.

Поле3 × 5
Виплати10 ліній
Ключова функціяПелікан збирає грошові символи на вузькому полі

У звичайному режимі пелікан-Collect з’являється саме на третьому барабані. Коли він потрапляє на поле, сума грошових символів, що видно під час цього обертання, видається одразу. Якщо грошова бочка з числом є, але пелікан не прилетів, не виникає автоматичної збірної виплати. Саме це правило найчастіше допомагає правильно прочитати екран без зайвих здогадів.

1Поле

3 × 5

2Виплати

10 ліній

3Ключова функція

Пелікан збирає грошові символи на вузькому полі

4Заявлена межа

до 5000×

Незважаючи на легку морську графіку, гра розрізняє звичайні символи снастей, грошові значення та Scatter маяка. Найвищий номінал окремого грошового знака сягає 1000×. Але наявність такої межі ще не свідчить, що кожна бочка приноситиме велику суму. Цінність спіну визначає фактичний набір символів і позиція пелікана.

Бонусні функції Pelican Payday

Три Scatter запускають вісім Free Spins. На відміну від основної гри, Collect тепер може прилетіти на будь-який барабан. Усі грошові значення додаються до призового кошика, який зберігається протягом бонусу. Кожний новий пелікан виплачує поточний розмір кошика, а не лише грошові символи саме свого обертання.

Поле

3 × 5

Виплати

10 ліній

Ключова функція

Пелікан збирає грошові символи на вузькому полі

Заявлена межа

до 5000×

Цей механізм створює просту, але важливу різницю між раннім і пізнім появленням пелікана. Якщо в кошик уже потрапило кілька грошових значень, наступне збирання може виявитися дорожчим. Кошик не очищується після кожної виплати, тому наступний Collect використовує накопичену суму. Однакові два пелікани на початку й наприкінці бонусу не обов’язково дадуть однаковий результат.

Додаткові Scatter можуть повторно запустити серію безкоштовних обертань. Саме тому в бонусі важливі не стільки лінійні збіги звичайних символів, скільки довжина серії та момент появи Collect. Пелікан не є стандартним Wild, який замінює будь-яку картинку для лінійної комбінації.

RTP, коливання результату та призові межі

Ігрова модель

paylines

Головний бонус

Пелікан збирає грошові символи на вузькому полі

Межа виграшу

до 5000×

Референсний RTP Pelican Payday становить 96,59%, волатильність заявлена як низька, а максимальна виплата сягає 5000× ставки. Ці характеристики не суперечать одна одній: невисока загальна волатильність не означає, що Collect трапляється в кожному обертанні або бонус регулярно повертає однакову суму.

Як і в інших слотах, відсоток RTP є довгостроковою теоретичною характеристикою. Якщо казино використовує іншу конфігурацію, треба орієнтуватися на меню допомоги в самій грі. За кілька десятків демоспінів можна вивчити, коли прилітає пелікан, але не можна оцінити реальну частоту бонусів.

Символи Pelican Payday та їхнє призначення

Найважливіше відокремити бочки з числами, пелікана та маяк-Scatter. Вони не обмінюються функціями: бочка зберігає суму, пелікан її видає, а маяк відкриває окрему серію Free Spins.

Риба та рибальські предмети

Звичайні платіжні символи десяти ліній

Грошова бочка

Випадкове значення до 1000×

Пелікан Collect

Збирає гроші з бочок у поточному спіні

Маяк Scatter

Три знаки відкривають вісім Free Spins

Символ або елемент Що змінює в грі
Риба та рибальські предмети Звичайні платіжні символи десяти ліній
Грошова бочка Випадкове значення до 1000×
Пелікан Collect Збирає гроші з бочок у поточному спіні
Маяк Scatter Три знаки відкривають вісім Free Spins
Бонусний кошик Накопичує зібрані грошові значення в Free Spins

Чим ця версія відрізняється від інших

Спосіб виплати

Із Big Bass Trophy Catch гру поєднує тема риболовлі та грошові знаки, але у Pelican Payday немає класичного рибалки-Wild на п’яти барабанах: збирає пелікан на вузькій сітці.

Відмінність бонусу

У Big Bass Boxing Bonus Round окремі лічильники рибалки формують прогрес бонусу, а Pelican Payday зберігає один спільний кошик грошових символів.

Питання та відповіді про Pelican Payday

Скільки барабанів у Pelican Payday?

Три барабани по п’ять символів.

Чи є у грі звичайні лінії?

Так, десять фіксованих ліній виплат.

Де з’являється пелікан у базовій грі?

Лише на третьому барабані.

Що робить Collect?

Збирає всі видимі грошові значення.

Чи виплачується грошова бочка без пелікана?

Збірної виплати без Collect не відбувається.

Як запустити Free Spins?

Випаде три Scatter із маяком.

Скільки безкоштовних спінів дають?

Вісім із можливістю повторного запуску.

Де буває Collect у бонусі?

На будь-якому з трьох барабанів.

Чи скидається призовий кошик після видачі?

Ні, сума зберігається протягом бонусного раунду.

Яка референсна віддача гри?

96,59% у базовому профілі, конкретний оператор може мати інший.

Який заявлений максимум?

До 5000× ставки.

Категорії

Характеристики гри Pelican Payday