UAWord

Temple of Three

Temple of Three – слот від Play’n GO формат 3 × 3.

Обкладинка гри Temple of Three від Play’n GO
Play'n GO
Лінії виплат
5 система виплат
Система виплат
Лінії виплат базова механіка
Формат
3 × 3 барабани × ряди
Лінії виплат
5 система виплат
Система виплат
Лінії виплат базова механіка
Формат
3 × 3 барабани × ряди
Формат 3 × 3
Лінії виплат 5 ліній
Система виплат Лінії виплат
Демоверсія тимчасово недоступна Поки не знайдено перевіреної демоверсії саме цієї гри.
ДЕМОВЕРСІЯ

Демо: Temple of Three

Доступної перевіреної демоверсії для цієї конфігурації наразі немає.

Демоверсія тимчасово недоступна Ми не підставляємо сторонню гру замість цієї. Перевірене демо з’явиться тут, якщо буде доступне.
Демоверсія | Без реальних грошей | 18+ RTP, волатильність і максимальний виграш - довідкові характеристики. Жодна з них не гарантує результату.

Вигляд гри

Знімки екрана Temple of Three

Temple of Three: ігрове поле та принцип виплат

Temple of Three переносить гравця до єгипетської святині Ра, Бастет та Анубіса. Попри сучасну дату виходу 28 липня 2026 року, основа тут компактна: три барабани, три видимі позиції й п’ять ліній. Звичайні оплачувані комбінації проходять сусідніми барабанами зліва направо. Водночас спеціальні режими не зводяться до традиційних фруктових обертань, бо на полі з’являються монети, збирач скарбів та божественні чаші.

Найпомітніший спеціальний знак – Treasure Keeper. Він може потрапити на середній барабан і запустити Divine Re-spins. Протягом цього етапу збирач пересувається вниз на одну позицію за повторний хід та збирає Cash Coin, які вже видно на полі. Новий Treasure Keeper може оновити запас повторних ходів.

Це розділяє дві логіки Temple of Three. Звичайні виплати залежать від п’яти напрямків, а бонусні події – від монет, пересування Treasure Keeper та дій богів. Один і той самий символ монети у різних фазах може бути важливим для накопичення, множення або підвищення рівня вартості.

Поле3 × 3
Виплати5 ліній
Головна механікаТри барабани, Treasure Keeper на середньому, Divine Re-spins, три божественні Pot-функції та Hold’n Spin
1Treasure Keeper

У середньому барабані він може активувати Divine Re-spins.

2Божественні чаші

Одна з Pot-функцій збирає монети та відкриває Hold’n Spin.

3Другий шанс

Second Blessing може повернути повторні ходи після порожнього фінального спіну.

Спеціальні режими та символи Temple of Three

У Divine Re-spins Treasure Keeper рухається вниз на одну позицію після кожного повтору та збирає Cash Coin на екрані. Якщо з’являється додатковий Keeper, лічильник повторних обертань може оновитися. Цей маршрут відрізняється від звичайного Hold’n Spin, хоча обидва пов’язані з монетами.

Бастет керує Multiplier Pot: вона додає множильні рамки на вільні позиції першого і третього барабанів, і монети, які потрапили туди, отримують відповідний ефект. Ра відповідає за Mystery Pot, що залишає липкий Mystery Symbol та відкриває Instant Prize наприкінці бонусу. Анубіс через Enhancer Pot може підвищити рівень вартості Cash Coin на крайніх барабанах.

Активація хоча б однієї Pot-функції запускає Hold’n Spin з трьома стартовими повторними ходами. Нові символи повертають лічильник до початкового значення. Якщо фінальний хід порожній, Second Blessing здатне додати Cash Coin і знову надати повтори. Додатковий режим GO Ultra змінює рівні монетних та миттєвих призів, але це опція, а не завжди ввімкнений стан гри.

Ра, Бастет, Анубіс

Mystery, Multiplier та Enhancer Pot змінюють монети різними способами.

Hold’n Spin

Три повтори, нові символи перезапускають лічильник.

Система виплат, множники та характеристики

Поле3 × 3
Модель5 ліній
RTPДані для точної версії

П’ять базових ліній і монетні бонуси не можна рахувати однією таблицею. У звичайному режимі важливі суміжні барабани зліва направо. У Hold’n Spin окремі Cash Coin, Treasure Keeper та Instant Prize відкривають значення незалежно від звичайного розташування трьох однакових знаків на лінії.

Числове RTP чи максимальний результат не переносимо з інших єгипетських слотів Play’n GO. Навіть за однакової теми математичні профілі можуть відрізнятися; для числових полів потрібні правила саме Temple of Three в потрібній конфігурації.

Під час Pot-функцій корисно стежити за трьома станами монети: базова вартість, множильна рамка Бастет та підвищення рівня Анубіса. Mystery Ра не тотожна жодному з них, адже відкриває окремий приз у своєму фінальному кроці. GO Ultra впливає на значення, а не змінює п’ять ліній на іншу модель.

Символи Temple of Three та їхні ролі

Зображення богів потрібні не лише для сюжету. Кожен із трьох керує окремою функцією, що змінює різні властивості монет. Бастет пов’язана з множенням, Ра – з таємничим відкриттям, Анубіс – із підвищенням вартості. Ці назви краще запам’ятовувати за наслідком, а не за кольором чаші.

Treasure Keeper слід відрізняти від звичайної Cash Coin. Один збирає вже наявні монети та рухається середнім барабаном, інша зберігає призове значення. Під час Hold’n Spin також можуть з’явитися Instant Prize та Mystery, тож не всі зайняті клітинки представляють однаковий вид нагороди.

Символ Призначення
Treasure Keeper На середньому барабані запускає Divine Re-spins та збирає Cash Coin.
Cash Coin Монетний знак для збору та бонусних значень.
Multiplier Pot Бастет Додає рамки множення на крайні барабани.
Mystery Pot Ра Створює липкий Mystery Symbol для Instant Prize.
Enhancer Pot Анубіса Підвищує рівні монетних значень.
Second Blessing Може відновити серію після порожнього фінального повтору.

Чим Temple of Three відрізняється від інших ігор

Book of Dead GO Collect також використовує єгипетську тему та спеціальний збір призів, але його Treasure Vault і Gold Starters не збігаються з трьома Pot-функціями Temple of Three.

У Doom of Egypt тригером бонусу є Scarab Scatter, а головна подія Free Spins пов’язана з Expanding Symbol. Temple of Three натомість будує послідовність навколо Treasure Keeper, Cash Coin та Hold’n Spin.

Ankh of Anubis теж звертається до єгипетських персонажів, але використовує іншу форму поля і 576 способів. Для Temple of Three найхарактерніші саме три барабани та п’ять ліній із трьома незалежними божественними чашами.

Що не переплутати

Divine Re-spins та Hold’n Spin працюють у різних обставинах.

Особливий об’єкт

Treasure Keeper рухається по середньому барабану та збирає Cash Coin.

Питання та відповіді про Temple of Three

Коли вийшла Temple of Three?

28 липня 2026 року.

Які боги присутні у грі?

Ра, Бастет та Анубіс.

Скільки барабанів?

Три, по три видимі символи.

Скільки ліній?

П’ять із виплатою зліва направо.

Що запускає Divine Re-spins?

Treasure Keeper на середньому барабані.

Як рухається Treasure Keeper?

Опускається на одну позицію з кожним повтором і збирає монети.

Що робить Бастет?

Multiplier Pot додає множильні рамки на крайніх барабанах.

За що відповідає Ра?

Mystery Pot із липким Mystery Symbol та Instant Prize.

Яка функція Анубіса?

Enhancer Pot підвищує рівні вартості Cash Coin.

Скільки повторів на старті Hold’n Spin?

Три; новий символ оновлює лічильник.

Що таке Second Blessing?

Шанс додати монету й продовжити режим після порожнього фінального ходу.

Категорії

Характеристики гри Temple of Three